• Przedszkole Dino 1
  • Przedszkole Dino 1
  • Przedszkole Dino 4
  • Przedszkole Dino 6

Zapraszamy do Przedszkola niepublicznego "MINI PRZEDSZKOLE DINO " w Żyrardowie dzieci w wieku 2,5 do 6 lat.
Nasza placówka otwarta jest przez cały rok szkolny w godz. od 7.00 – 17.00

Nasze Sukcesy

Dyplom Najlepsze Przedszkole
D2022 01
Przedszkole Dino Zyrardow

Przedszkole bierze udział w projekcie "Koncerty edukacyjne dla dzieci i młodzieży" organizowane przez Fundację Muzyka Świata, dofinansowane przez Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Urząd Marszałkowski w Łodzi.

Eksperymenty i badania przyrodnicze

Ciekawe eksperymenty i badania przyrodnicze dla dzieci.

Zajęcia taneczne dla dzieci

Zajęcia taneczne Balet i Hip Hop, własna sala baletowa.

Koncerty i występy edukacyjne

Koncerty edukacyjne oraz występy dzieci dla dzieci "Mali Artyści"co miesiąc w przedszkolu.

Uroczystości przedszkolne, teatrzyki

Uroczystości przedszkolne, teatrzyki, urodziny, wycieczki, zabawy.

Konkursy teatralne i muzyczne

Dzieci zajęły I miejsce w V Mazowieckim Dziecięcym Festiwalu Teatralnym Smerfuś, zdobywają liczne nagrody i wyróżnienia w konkursach muzycznych i plastycznych.

Kodowanie i robotyka

Zajęcia muzyczne, językowe, usprawniające, ruchowe, psychologiczne, logopedyczne, plastyczne, w cenie czesnego.