Zapisy do przedszkola na rok szkolny 2024/2025

Od 15 lat jesteśmy dla Waszych dzieci, które są dla nas najważniejszymi ludźmi na świecie. Przez ten czas wspólnie z Wami stworzyliśmy ogromną „dinusiową społeczność". Zaufali nam Rodzice, którzy dają nam siłę i wiarę w powodzenie i sukces naszej misji.

REKRUTACJA 2024/2025

Zapisy obejmują dzieci urodzone w latach od 2018 do 2021, a także młodsze dzieci, które we wrześniu będą miały ukończone 2 lata. Mamy kilka miejsc wolnych jeszcze w tym roku szkolnym. Wyróżniamy się bogatą i bezpłatną ofertą zajęć dodatkowych dla wszystkich dzieci w cenie czesnego przez cały rok (bez aneksu umowy i dodatkowych opłat) oraz profesjonalną, tą samą od kilku lat kadrą nauczycielską, którą tworzą nauczyciele mianowani i dyplomowani z dużym doświadczeniem. Nasza kadra każdego dnia zadba o indywidualny rozwój Państwa dziecka. Rodziców zainteresowanych zapisem zapraszam po KARTĘ ZAPISU DZIECKA do placówki oraz do kontaktu telefonicznego (tel. 608 251 316) lub mailowego Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Z wyrazami szacunku  Beata Komża

Zapraszamy do Przedszkola niepublicznego "MINI PRZEDSZKOLE DINO " w Żyrardowie dzieci w wieku 2,5 do 6 lat.  Nasza placówka otwarta jest przez cały rok szkolny w godz. od 7.00 – 17.00

W naszym przedszkolu stawiamy na jakość. Jesteśmy niewielką placówką do 45 dzieci. Cenimy sobie kameralną atmosferę, zapewniającą komfort dzieciom i możliwość zindywidualizowanej opieki i edukacji. Nasze przedszkole ma trzy profile: artystyczny, naukowy i sportowy. Każde dziecko ma zapewniony wszechstronny rozwój i możliwość rozbudzenia talentów. Czesne za przedszkole zależy od wyboru liczby godzin pobytu dziecka w placówce.Rodzic może wybrać wariant: 13:30 - 450 zł, 14:30 - 500 zł, 15:30 - 550 zł, 17:00 - 590 zł. We wszystkich wariantach godzinowych placówka refunduje śniadania( I i II). Wpisowe 300 zł płatne zgodnie z kartą zgłoszenia (pokrywa częściowy zakup materiałów plastycznych i edukacyjnych. Książki z wydawnictwa Wsip oraz książki do języka angielskiwgo; Oxford lub Macmillan zakupuje przedszkole), materiałów plastycznych firmy Moje Bambino lub Nowa Szkoła, badania przesiewowe, urodziny, teatrzyki, koncerty). Czesne miesięczne pokrywa koszt zajęć dodatkowych prowadzonych przez wykwalifikowanych nauczycieli z wieloletnim stażem pracy z dziećmi oraz instruktorów.Opłata jest stała, niezależna od obecności dziecka w przedszkolu.Wyjątkiem jest długi pobyt w szpitalu.

Karty zgłoszenia dziecka [pobierz]

W ramach czesnego:

• 12 zajęć dodatkowych
  • urodziny dzici
  • Koncerty edukacyjne oraz występy dzieci dla dzieci "Mali Artyści" co miesiąc w przedszkolu.
  • Uroczystości przedszkolne, teatrzyki, wycieczki autokarowe (kilka w ciągu roku), zabawy z animatorem, bale.
  • Zajęcia umuzykalniające / rytmika
  • Zajęcia językowe angielski/rosyjski/hiszpański od 2020
  • Zajęcia usprawniające korektywa
  • aikido
  • balet
  • taniec
  • fizjoterapa
  • integracja sensoryczna
  • Zajęcia psychologiczne,
  • Zajęcia logopedyczne indywidualne i grupowe
  • Zajęcia robotyka / kodowanie/magiczny dywan
  • Zajęcia z religii
  • opieka pedagogiczna i zajęcia dydaktyczne (w tym praca zdalna )od poniedziałku do piątku w godz. 7:00:00 - 13:30/14:30/15:30/17:00
  • badania przesiewowe-dentysta; logopeda;fizjoterapia, SI
  • zajęcia dodatkowe 12 szt
  • wizyty artystów/aktorów
  • spektakle co najmniej 10-12 w ciągu roku
  • koncerty edukacyjne j.w
  • wycieczki do teatrów, muzeów np. teatr lalek Baj w Warszawie, teatr Guliwer, Muzeum Ewolucji w Warszawie, Teatr Wielki w Łodzi, teatr Palladium
  • wycieczki autokarowe 7-8 w ciągu roku: Ceramilandia, Lego, Fabryka Świętego Mikołaja, Kołacinek, ZOO Płock ,Gongolina, Teatr Baj, Muzeum Ewolucji, CNK, Planetarium, Miasteczko Westernowe, Fabryki krówek w Milanówku, Farmę Strusi, Ziołowy Zakątek, Fabryka Czekolady, Kraina Dzikiej Kaczki, Muzeum Chopina
  • wycieczki do piekarni, biblioteki, UM, CK, księgarni, sklepu zoologicznego, parku, lasu..
  • imprezy i uroczystości dla najbliższych:Pasowanie, Jasełka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień Mamy i Taty, Dzień Dziecka, urodziny wszystkich dzieci, Bale np.Pluszowego misia, mikołajkowy, karnawałowy, dnia dziecka
  • przegląd zębów w Dentus: przegląd zębów, sprawdzenie ortodontyczne, wędzideło.
  • spotkania ze zwierzętami: Kocia bawialnia, dogoterapia

Dodatkowo płatne:

-ubezpieczenie dziecka w I wariancie, do końca października ok 36 zł

- zakup baletek na zajęcia rytmiczne , baletowe, taneczne, korekcyjne -zamówienie organizuje przedszkole

- transport autokarem na wycieczki

Szczegóły: tel: 608 251 316 , e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.