Logo

Przedszkole niepubliczne
"MINI PRZEDSZKOLE DINO "

ul. Kościuszki 13, 96-300 Żyrardów
tel: 608 251 316, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkole otwarte w roku szkolnym w godz. 7:00-17:00

"W naszym przedszkolu stawiamy na jakość. Jesteśmy niewielką placówką. Cenimy sobie kameralną atmosferę, zapewniającą komfort dzieciom i możliwość zindywidualizowanej opieki i edukacji. Nasze przedszkole ma trzy profile: artystyczny, naukowy i sportowy.
Każde dziecko ma zapewniony wszechstronny rozwój i możliwość rozbudzenia talentów"

Zawieszenie zajęć od 16 do 25 marca br.

 

Szanowni Rodzice! Od 16 marca br. do Świąt Wielkanocnych zostały zawieszone zajęcia w naszym przedszkolu.To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Proszę o rozważne i przemyślane zachowanie tj.przestrzeganie zasad higieny, przebywanie dzieci w domu i ograniczenie kontaktów z osobami starszymi.Jest to nowy czas wspólnych refleksji, czasu dla rodziny i wzajemnej opieki. Dyżur w placówce pełnię codziennie w godz. 9-15 i pod numerem tel 608251316.Do zobaczenia już wkrótce. Beata Komża

Przedszkole niepubliczne
"MINI PRZEDSZKOLE DINO "

ul. Kościuszki 13
96-300 Żyrardów

Kontakt

tel: 608 251 316
e-mail: beata_kom@gazeta.pl