Informacje dla rodziców.Przedszkole otwarte od 12 maja 2020 roku..

Kochani Rodzice,

Zgodnie z zaleceniami Ministerstwa Edukacji Narodowej, z placówki w pierwszej kolejności powinny skorzystać te dzieci, których rodzice nie mają możliwości pogodzenia pracy z opieką w domu. MEN podkreśla, aby pierwszeństwo uzyskały dzieci praco

wników systemu ochrony zdrowia, służb mundurowych, pracowników handlu i przedsiębiorstw produkcyjnych, realizujący zadania związane z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.

Na bieżąco proszę o informację, kto z Państwa chce jeszcze oddać dziecko do przedszkola w maju i od kiedy. Ze względu na zalecenia MEN I GIS wszystkie dzieci nie będą mogły wrócić do przedszkola jednocześnie. Grupa może liczyć maksymalnie 12 dzieci. W przypadku zgłoszenia się do przedszkola większej liczby dzieci, niż pozwalają wytyczne GIS, wprowadzona zostanie tygodniowa rotacja dzieci (w porozumieniu z Rodzicami). Rodzice zgłaszają chęć udziału dziecka w zajęciach przedszkolnych z co najmniej dwudniowym wyprzedzeniem na telefon przedszkola. Proszę o kontakt telefoniczny lub sms.

Beata Komża

ZARZĄDZENIE nr 2/2020
z dnia 11 maja 2020 r.
Dyrektora Przedszkola niepublicznego „MINI PRZEDSZKOLE DINO”
w sprawie procedury funkcjonowania przedszkola
w czasie trwania epidemii Koronawirusa Covid 19

Szanowni Rodzice.

Zajęcia w naszym przedszkolu  zostają zawieszone na czas określony to jest od 06 do 11 maja 2020 roku.

Przedszkole rozpocznie działalność  od 12 maja 2020r.

Obecnie przedszkole przygotowuje się do spełnienia wytycznych Głównego Inspektora Sanitarnego.

W związku z rosnącą liczbą zakażeń koronawirusem w Polsce w przedszkolu wprowadzono zasady szczególnej dbałości o  przestrzeganie zasad higieny.Obecnie oczekujemy na dostawę maseczek, płynu dezynfekującego Hysepta Anti-Virus+do powierzchni oraz Anti Vir Pro+, płynu do dezynfekcji rąk dla personelu przedszkola oraz rodziców.

W związku z przenoszeniem wirusa drogą kropelkową proszę pod żadnym pozorem nie przyprowadzać dzieci do przedszkola z katarem,  kaszlem lub podejrzeniem podwyższonej temperatury.

Zarządzenie 1