Logo

Przedszkole niepubliczne
"MINI PRZEDSZKOLE DINO "

ul. Kościuszki 13, 96-300 Żyrardów
tel: 608 251 316, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Przedszkole otwarte w roku szkolnym w godz. 7:00-17:00

"W naszym przedszkolu stawiamy na jakość. Jesteśmy niewielką placówką. Cenimy sobie kameralną atmosferę, zapewniającą komfort dzieciom i możliwość zindywidualizowanej opieki i edukacji. Nasze przedszkole ma trzy profile: artystyczny, naukowy i sportowy.
Każde dziecko ma zapewniony wszechstronny rozwój i możliwość rozbudzenia talentów"

Posiłki

Placówka wydaje posiłki zamawiane z cateringu (Catering Zosia ul Leszno). Śniadania (I i II) są refundowane. Płatny obiad(I danie -zupa i II danie -koszt  9 zł)od roku szkolnego 2020/2021 płatny 10 zł. Dzieci przynoszą przygotowany przez rodziców podwieczorek/owoc lub jogurt. Posiłki  według zaleceń Państwowej Inspekcji Sanitarnej.Przygotowujemy raz w tygodniu soki ze świeżych owoców i warzyw, zimą koktajl z bananów i jogurtu.Często w przedszkolu odbywają się zajęcia kulinarne:sałatki, desery, kanapki, pieczenie ciast, kiszenie kapusty. Stosujemy zakaz  produktów z cukrem, a także czekoladowych. Dzieci przynoszą owoce i warzywa z domu.

Przedszkole niepubliczne
"MINI PRZEDSZKOLE DINO "

ul. Kościuszki 13
96-300 Żyrardów

Kontakt

tel: 608 251 316
e-mail: beata_kom@gazeta.pl